Info

  Ślubne Auto
Wypożyczalnia liter LOVE
Największa baza aut na wynajem w Polsce. Tutaj znajdziesz samochód marzeń
 
Promuj swoje samochody ślubne oraz transport gości Zapomniałeś hasła? Zarejestruj się!
Ślubne Auto - samochody do ślubu - gołąbek
» Strona główna
» Polecamy
» Samochód dla Młodej Pary
» Transport dla Gości
» Gorące terminy
» Dodaj ogłoszenie
» Kreator WWW
» O nas
» Współpraca
» Zamieść reklamę
» Ślubne Auto Radzi
Dodaj ogłoszenie
Aby dodać ogłoszenie muszisz być zalogowany. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się! Każdy nowy użytkownik otrzymuje 100 bonusowych punktów.
Utwórz swoją stronę WWW Własna strona WWW na Ślubne-Auto.pl Skorzystaj z naszego prostego i intuicyjnego kreatora stron i stwórz własną stronę WWW za jedyne 100 zł / rok. Szybko, tanio i skutecznie!
W naszym serwisie znajdą Państwo:
amerykańskie samochody ślubne, busy
i autobusy dla gości weselnych, dorożki
i karety dla wymagających, kabriolet jako samochód do ślubu, limuzyny i inne luksusowe samochody ślubne, a także sportowy i zabytkowy samochód na ślub. Każde auto na wynajem dla młodej pary oraz gości weselnych.
Polecane strony:
Literowelove.pl - Wypozyczalnia liter na wesele
Ślubne Auto: strona główna
Wyszukaj samochód do ślubu
Cena maks.: Kolor:
Miasto:
Szukana fraza:
Znajdź samochód do ślubu:

Ślubne Auto Radzi, czyli porady dla wszystkich planujących...

Ślub w wyjątkowym klimacie

Jeżeli para narzeczonych to osoby o niestandardowym guście oraz dużej potrzebie wyróżnienia się z tłumu, to pewne jest, że również ich wesele będzie odbiegać od standardowej, schematycznej uroczystości. Jeśli chcemy zorganizować ślub w naprawdę wyjątkowym klimacie, wszystkie elementy jego oprawy muszą być z jednej, ale bardzo wyjątkowej bajki. Choćby z socrealistycznej bajki.

O stworzenie takiej właśnie atmosfery weselnej uroczystości trudno nie jest: ometkowanie wódki naklejkami przypominającymi socjalistyczne kartki na żywność, sala w PRL-owym klimacie, czy naczynia z epoki nie stanowią problemu.Ślub w wyjątkowym klimacie Najważniejszym jednakże elementem takiej oprawy jest samochód do ślubu, lub też cały zestaw pojazdów, którym przemieszczą się przez całe miasto wszyscy goście. Zabytkowych Syren, Warszaw, czy też dużych Fiatów w Polsce nie brakuje – można odnaleźć zarówno takie samochody, które są doskonale odrestaurowane, jak i zwykłe, które zachowały klimat minionej epoki. Wszystko zależy od fantazji i zasobności portfela przyszłych małżonków. Taka kawalkada zabytkowych pojazdów z epoki socjalizmu przejeżdżająca przez miasto, na pewno zrobi furorę, szczególnie, jeżeli dobrze będzie widać, że jest to swoista parada ślubna. Wynajem takich właśnie pojazdów na ślubną uroczystość sprawi, że marzenia o nieschematycznym i wyjątkowym weselu staną się faktem. Do takiego pojazdu warto również dobrać stroje weselników oraz państwa młodych, nawiązujące do epoki – tak, aby parada gości weselnych wyglądała dla obserwujących tę uroczystość z boku nie lada zjawiskiem.

Taki wyjątkowy ślub zostanie zapamiętany na wiele miesięcy przez wielu ludzi – nie tylko przez samych gości weselnych, a opowieści o niestandardowym weselu przyćmią inne historie opowiadane w dobrym towarzystwie. Z tych właśnie względów, opłaca się zorganizować niepowtarzalny ślub. Miny, które dzięki temu będziemy mgli zaobserwować u gapiów są bezcennym doświadczeniem, które da naprawdę wiele satysfakcji tym, którzy lubią się wyróżniać z tłumu.

« Powrót

Najczęściej występujące frazy:

scalona oferujemy czarny innych dojazdu designer szerokiej podstaw Audi chrabąszczowym kraków model auta uwagę podróż atrakcyjnym Państwu czerwień Warszawy koszt niepowtarzalność ślubu czernią zbudowaną Chrysler Cabrio pojazdów ważnego licencyjnych wszystkich publiczności Auto Garbus chcesz wynajęcie rybnik Unikalny głęboką jeszcze biały swoim ślub Model inne pięknym kolorze unikatowym Państwa jaki dodatkowo charakterystycznym ZSRR samochodu czyni Jeżeli jedyną warszawa dnia koszty dojazdubr grafitowym rodzaju pomoże Dzięki ubiegłym Warszawa M20/ 224/ 223 Wlkp soczysta jedynego wyróżnia Cena przyciąga Wyremontowany kształtom Karman 300c niepowtarzalnym Volkswagen katowice przejazd podkreślić wynajem mieć zachwyci proponuję Warszawki Połączenie samochód częściach
Chcesz mieć taką wyszukiwarkę
na swojej stronie? Kliknij tutaj

Linki sponsorowane
 »  noclegi miasta Warszawa
 »  podarkinakartki.pl
Samochody do ślubu, na wesele
i na każdą specjalną okazję
 »  O nas
 »  Referencje
 »  Reklama
 »  Regulamin
 »  Mapa serwisu
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 slubne-auto.pl