Info

  Ślubne Auto
Największa baza aut na wynajem w Polsce. Tutaj znajdziesz samochód marzeń
 
Promuj swoje samochody ślubne oraz transport gości Zapomniałeś hasła? Zarejestruj się!
Ślubne Auto - samochody do ślubu - gołąbek
» Strona główna
» Polecamy
» Samochód dla Młodej Pary
» Transport dla Gości
» Gorące terminy
» Dodaj ogłoszenie
» Kreator WWW
» O nas
» Współpraca
» Zamieść reklamę
» Ślubne Auto Radzi
Dodaj ogłoszenie
Aby dodać ogłoszenie muszisz być zalogowany. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się! Każdy nowy użytkownik otrzymuje 100 bonusowych punktów.
Utwórz swoją stronę WWW Własna strona WWW na Ślubne-Auto.pl Skorzystaj z naszego prostego i intuicyjnego kreatora stron i stwórz własną stronę WWW za jedyne 100 zł / rok. Szybko, tanio i skutecznie!
W naszym serwisie znajdą Państwo:
amerykańskie samochody ślubne, busy
i autobusy dla gości weselnych, dorożki
i karety dla wymagających, kabriolet jako samochód do ślubu, limuzyny i inne luksusowe samochody ślubne, a także sportowy i zabytkowy samochód na ślub. Każde auto na wynajem dla młodej pary oraz gości weselnych.
Polecane strony:
Literowelove.pl - Wypozyczalnia liter na wesele
Ślubne Auto: strona główna
Wyszukaj samochód do ślubu
Cena maks.: Kolor:
Miasto:
Szukana fraza:
Znajdź samochód do ślubu:

Ślubne Auto Radzi, czyli porady dla wszystkich planujących...

Sznurem weselnych samochodów przez miasto!
Planując podróż samochodem weselnym z domu do kościoła oraz z kościoła na salę weselną, warto pamiętać o kilku zasadach rządzących takim właśnie przejazdem. Przede wszystkim, znaczenie ma kolejność, w jakiej samochody ruszą – tu należy uważać ponieważ zmienia się ona wraz z celem podróży. Ślubny samochód na początek przyjeżdża po pana młodego, który ze swoimi rodzicami oraz gośćmi udaje się do domu panny młodej, która czeka tam cierpliwie na przybycie swojego księcia z bajki. W tym przypadku, samochód pana młodego powinien poruszać się pierwszy w całej kolumnie weselnej, a wszyscy goście muszą koniecznie podążać za jego autem. Już wtedy każdy samochód należący do gości weselnych powinien zostać udekorowany wstążką, czy balonami tak, aby wyróżniał się jasno demonstrował, że tego dnia odbywa się ważna ceremonia w życiu pary młodej. Kolejnym etapem podróży, odbywającym się po oficjalnym błogosławieństwie rodziców obu stron narzeczeństwa, jest droga młodej pary do kościoła. Tu po raz kolejny kolumna samochodów całej grupy weselników musi podążać za samochodem ślubnym młodych. Jakakolwiek próba wyprzedzania, czy ociąganie się w podróży są niedopuszczalne. Pożądane za to jest sute korzystanie z klaksonów samochodowych. Sznur samochodów weselnych musi dobitnie komunikować swoją obecność oraz radość ze ślubnego wydarzenia. Auto weselne zazwyczaj wjeżdża na główny plac kościoła, dowożąc przyszłych małżonków pod same drzwi świątyni. Tam też pozostaje, wraz z kierowcą do końca ceremonii. Kiedy goście udają się na salę weselną, następuje zmiana kolejności: samochód na wesele, w którym poruszają się nowożeńcy, jedzie dokładnie na końcu kolumny. Jest to podyktowane kolejną tradycją weselną, a więc powitaniem państwa młodych na sali przez rodziców. Logiczne więc jest, że rodzice oraz goście weselni dotrzeć muszą pod salę wcześniej niż sama młoda para. Dopełniając tych, skomplikowanych na pozór zasad gwarantujemy zadowolenie gości oraz dochowanie wszystkich weselnych tradycji – tak przecież ważnych w polskiej historii!
« Powrót

Najczęściej występujące frazy:

Cena 300c wynajęcie czyni Volkswagen Warszawki auta pojazdów zachwyci kraków pomoże katowice jedynego kształtom niepowtarzalnym mieć czerwień ślubu rodzaju dnia częściach dojazdubr szerokiej zbudowaną Cabrio swoim Model publiczności ślub Warszawa M20/ 224/ 223 Wlkp Audi oferujemy rybnik przejazd koszt podstaw koszty inne ważnego Państwu podkreślić Garbus grafitowym warszawa Jeżeli czernią Wyremontowany charakterystycznym scalona designer licencyjnych unikatowym atrakcyjnym czarny Połączenie samochodu innych dojazdu pięknym model jeszcze soczysta wynajem Warszawy niepowtarzalność ubiegłym Chrysler samochód proponuję uwagę biały głęboką chcesz Unikalny kolorze podróż Auto jaki Karman chrabąszczowym jedyną Państwa ZSRR wszystkich wyróżnia przyciąga Dzięki dodatkowo
Chcesz mieć taką wyszukiwarkę
na swojej stronie? Kliknij tutaj

Linki sponsorowane
 »  noclegi miasta Warszawa
 »  podarkinakartki.pl
Samochody do ślubu, na wesele
i na każdą specjalną okazję
 »  O nas
 »  Referencje
 »  Reklama
 »  Regulamin
 »  Mapa serwisu
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 slubne-auto.pl