Info

  Ślubne Auto
Wypożyczalnia liter LOVE
Największa baza aut na wynajem w Polsce. Tutaj znajdziesz samochód marzeń
 
Promuj swoje samochody ślubne oraz transport gości Zapomniałeś hasła? Zarejestruj się!
Ślubne Auto - samochody do ślubu - gołąbek
» Strona główna
» Polecamy
» Samochód dla Młodej Pary
» Transport dla Gości
» Gorące terminy
» Dodaj ogłoszenie
» Kreator WWW
» O nas
» Współpraca
» Zamieść reklamę
» Ślubne Auto Radzi
Dodaj ogłoszenie
Aby dodać ogłoszenie muszisz być zalogowany. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się! Każdy nowy użytkownik otrzymuje 100 bonusowych punktów.
Utwórz swoją stronę WWW Własna strona WWW na Ślubne-Auto.pl Skorzystaj z naszego prostego i intuicyjnego kreatora stron i stwórz własną stronę WWW za jedyne 100 zł / rok. Szybko, tanio i skutecznie!
W naszym serwisie znajdą Państwo:
amerykańskie samochody ślubne, busy
i autobusy dla gości weselnych, dorożki
i karety dla wymagających, kabriolet jako samochód do ślubu, limuzyny i inne luksusowe samochody ślubne, a także sportowy i zabytkowy samochód na ślub. Każde auto na wynajem dla młodej pary oraz gości weselnych.
Polecane strony:
Literowelove.pl - Wypozyczalnia liter na wesele
Ślubne Auto: strona główna
Wyszukaj samochód do ślubu
Cena maks.: Kolor:
Miasto:
Szukana fraza:
Znajdź samochód do ślubu:

Ślubne Auto Radzi, czyli porady dla wszystkich planujących...

Sznurem weselnych samochodów przez miasto!
Planując podróż samochodem weselnym z domu do kościoła oraz z kościoła na salę weselną, warto pamiętać o kilku zasadach rządzących takim właśnie przejazdem. Przede wszystkim, znaczenie ma kolejność, w jakiej samochody ruszą – tu należy uważać ponieważ zmienia się ona wraz z celem podróży. Ślubny samochód na początek przyjeżdża po pana młodego, który ze swoimi rodzicami oraz gośćmi udaje się do domu panny młodej, która czeka tam cierpliwie na przybycie swojego księcia z bajki. W tym przypadku, samochód pana młodego powinien poruszać się pierwszy w całej kolumnie weselnej, a wszyscy goście muszą koniecznie podążać za jego autem. Już wtedy każdy samochód należący do gości weselnych powinien zostać udekorowany wstążką, czy balonami tak, aby wyróżniał się jasno demonstrował, że tego dnia odbywa się ważna ceremonia w życiu pary młodej. Kolejnym etapem podróży, odbywającym się po oficjalnym błogosławieństwie rodziców obu stron narzeczeństwa, jest droga młodej pary do kościoła. Tu po raz kolejny kolumna samochodów całej grupy weselników musi podążać za samochodem ślubnym młodych. Jakakolwiek próba wyprzedzania, czy ociąganie się w podróży są niedopuszczalne. Pożądane za to jest sute korzystanie z klaksonów samochodowych. Sznur samochodów weselnych musi dobitnie komunikować swoją obecność oraz radość ze ślubnego wydarzenia. Auto weselne zazwyczaj wjeżdża na główny plac kościoła, dowożąc przyszłych małżonków pod same drzwi świątyni. Tam też pozostaje, wraz z kierowcą do końca ceremonii. Kiedy goście udają się na salę weselną, następuje zmiana kolejności: samochód na wesele, w którym poruszają się nowożeńcy, jedzie dokładnie na końcu kolumny. Jest to podyktowane kolejną tradycją weselną, a więc powitaniem państwa młodych na sali przez rodziców. Logiczne więc jest, że rodzice oraz goście weselni dotrzeć muszą pod salę wcześniej niż sama młoda para. Dopełniając tych, skomplikowanych na pozór zasad gwarantujemy zadowolenie gości oraz dochowanie wszystkich weselnych tradycji – tak przecież ważnych w polskiej historii!
« Powrót

Najczęściej występujące frazy:

mieć koszty jeszcze jedynego nami Model Warszawa M20/ 224/ 223 Wlkp warszawa dopuszcza oferujemy Warszawy dojazdu koszt dziś rybnik termin samochód zachwyci niepowtarzalnym Karman model Szybka więcej jaki przejazd Unikalny katowice pomoże Cena częściach dowód kolorze ślubu czarny auta kraków pamelarosafloresatgmailcom chrabąszczowym wszystkich gotówka licencyjnych płatności pięknym osobisty swoim ważnego podróż Volkswagen podaj wynajem kształtom Warszawki kwoty jedyną 300c podkreślić zbudowaną możliwość dokładną Państwa umowy biały Państwu samochodu uzyskać Wyremontowany dnia ZSRR informacji wyróżnia wystarczy Cabrio grafitowym dowolny Inna dojazdubr więc chcesz Jeżeli podpisania niepowtarzalność wynajęcie kwotę rodzaju Auto Garbus Chrysler charakterystycznym inne ślub skontaktuj proponuję Audi
Chcesz mieć taką wyszukiwarkę
na swojej stronie? Kliknij tutaj

Linki sponsorowane
 »  noclegi miasta Warszawa
 »  podarkinakartki.pl
Samochody do ślubu, na wesele
i na każdą specjalną okazję
 »  O nas
 »  Referencje
 »  Reklama
 »  Regulamin
 »  Mapa serwisu
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 slubne-auto.pl