Info

  Ślubne Auto
Największa baza aut na wynajem w Polsce. Tutaj znajdziesz samochód marzeń
 
Promuj swoje samochody ślubne oraz transport gości Zapomniałeś hasła? Zarejestruj się!
Ślubne Auto - samochody do ślubu - gołąbek
» Strona główna
» Polecamy
» Samochód dla Młodej Pary
» Transport dla Gości
» Gorące terminy
» Dodaj ogłoszenie
» Kreator WWW
» O nas
» Współpraca
» Zamieść reklamę
» Ślubne Auto Radzi
Dodaj ogłoszenie
Aby dodać ogłoszenie muszisz być zalogowany. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się! Każdy nowy użytkownik otrzymuje 100 bonusowych punktów.
Utwórz swoją stronę WWW Własna strona WWW na Ślubne-Auto.pl Skorzystaj z naszego prostego i intuicyjnego kreatora stron i stwórz własną stronę WWW za jedyne 100 zł / rok. Szybko, tanio i skutecznie!
W naszym serwisie znajdą Państwo:
amerykańskie samochody ślubne, busy
i autobusy dla gości weselnych, dorożki
i karety dla wymagających, kabriolet jako samochód do ślubu, limuzyny i inne luksusowe samochody ślubne, a także sportowy i zabytkowy samochód na ślub. Każde auto na wynajem dla młodej pary oraz gości weselnych.
Polecane strony:
Literowelove.pl - Wypozyczalnia liter na wesele
Ślubne Auto: strona główna
Wyszukaj samochód do ślubu
Cena maks.: Kolor:
Miasto:
Szukana fraza:
Znajdź samochód do ślubu:

Ślubne Auto Radzi, czyli porady dla wszystkich planujących...

Ślubny samochód, a prezenty
Ceremonia ślubna kończy się zazwyczaj tym, że po wizycie w kościele, młoda para przyjmuje przez kilkadziesiąt minut życzenia od weselnych gości, równocześnie otrzymując naręcza kwiatów oraz bardzo wiele prezentów. W tym momencie rodzi się pytanie, jak i dość poważny dylemat: co zrobić ze wszystkimi rzeczami, którymi przed kościołem zasypana jest para młoda?

Odpowiedź jest prosta: firma, od której wzięliśmy samochód na wynajem wykorzystywany podczas uroczystości ślubnej, a dokładniej jego kierowca z chęcią zaopiekuje się wszystkimi otrzymanymi przez młodych małżonków prezentami. Podstawową rolą, z której wywiąże się kierowca będzie odbiór kwiatów oraz zapakowanych prezentów od pary młodej i, w porozumieniu ze świadkami, załadowanie wszystkich tych rzeczy do bagażnika weselnego auta. O ile wybierzemy odpowiednio pojemne auto do ślubu, nie będzie z tym żadnego, nawet najmniejszego problemu. Drugim krokiem będzie pomoc przy wypakowaniu wszystkich kwiatów oraz prezentów w specjalnie przygotowanym do tego celu pokoju znajdującym się na każdej nowoczesnej sali weselnej. W dalszej kolejności kierowca, który przecież wraca po parę młodą po zakończonym weselu, ponownie zapakuje wszystkie rzeczy do bagażnika oraz pomoże je nowożeńcom przenieść bezpiecznie do ich mieszkania.

Inną, wydawałoby się, dużo rozsądniejszą drogą do rozwiązania tego problemu jest pozostawienie wszystkich podarunków w bagażniku samochodu aż do końca wesela, bądź pozwolenie naszemu kierowcy na bezpieczne i samodzielne odtransportowanie ich do domu młodej pary. To ostatnie rozwiązanie wymaga jednak dużego kredytu zaufania do kierowcy i możemy sobie na nie bez żadnego wahania pozwolić jedynie w przypadku, kiedy naprawdę dobrze znamy osobę odwożącą nas do ślubu. W innym wypadku narazić się możemy na dotkliwą kradzież, która dzień po weselu będzie bardzo nieprzyjemną niespodzianką, która z pewnością zepsuje radosną atmosferę poweselnego rozluźnienia. Przezorność, jak pokazuje wiele przykładów, i w tym dniu się opłaci.
« Powrót

Najczęściej występujące frazy:

niepowtarzalnym publiczności Połączenie podróż Chrysler mieć samochód koszty ślubu proponuję pojazdów dnia głęboką jedynego Volkswagen czarny biały ZSRR Karman pomoże szerokiej jeszcze innych ubiegłym czernią kolorze dodatkowo uwagę oferujemy kraków Warszawki Cabrio scalona katowice pięknym charakterystycznym ślub designer Państwu przejazd licencyjnych 300c częściach jedyną inne zbudowaną koszt czerwień unikatowym rodzaju ważnego wynajem Warszawa M20/ 224/ 223 Wlkp kształtom wynajęcie jaki Auto Warszawy rybnik Audi przyciąga Unikalny niepowtarzalność auta samochodu zachwyci warszawa grafitowym chcesz Wyremontowany Model wszystkich Cena wyróżnia Garbus podkreślić dojazdubr Jeżeli soczysta dojazdu chrabąszczowym Państwa model podstaw Dzięki swoim atrakcyjnym czyni
Chcesz mieć taką wyszukiwarkę
na swojej stronie? Kliknij tutaj

Linki sponsorowane
 »  noclegi miasta Warszawa
 »  podarkinakartki.pl
Samochody do ślubu, na wesele
i na każdą specjalną okazję
 »  O nas
 »  Referencje
 »  Reklama
 »  Regulamin
 »  Mapa serwisu
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 slubne-auto.pl