Info

  Ślubne Auto
Wypożyczalnia liter LOVE
Największa baza aut na wynajem w Polsce. Tutaj znajdziesz samochód marzeń
 
Promuj swoje samochody ślubne oraz transport gości Zapomniałeś hasła? Zarejestruj się!
Ślubne Auto - samochody do ślubu - gołąbek
» Strona główna
» Polecamy
» Samochód dla Młodej Pary
» Transport dla Gości
» Gorące terminy
» Dodaj ogłoszenie
» Kreator WWW
» O nas
» Współpraca
» Zamieść reklamę
» Ślubne Auto Radzi
Dodaj ogłoszenie
Aby dodać ogłoszenie muszisz być zalogowany. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się! Każdy nowy użytkownik otrzymuje 100 bonusowych punktów.
Utwórz swoją stronę WWW Własna strona WWW na Ślubne-Auto.pl Skorzystaj z naszego prostego i intuicyjnego kreatora stron i stwórz własną stronę WWW za jedyne 100 zł / rok. Szybko, tanio i skutecznie!
W naszym serwisie znajdą Państwo:
amerykańskie samochody ślubne, busy
i autobusy dla gości weselnych, dorożki
i karety dla wymagających, kabriolet jako samochód do ślubu, limuzyny i inne luksusowe samochody ślubne, a także sportowy i zabytkowy samochód na ślub. Każde auto na wynajem dla młodej pary oraz gości weselnych.
Polecane strony:
Literowelove.pl - Wypozyczalnia liter na wesele
Ślubne Auto: strona główna
Wyszukaj samochód do ślubu
Cena maks.: Kolor:
Miasto:
Szukana fraza:
Znajdź samochód do ślubu:

Ślubne Auto Radzi, czyli porady dla wszystkich planujących...

Uwaga na nową ustawę o transporcie drogowym

Czy słyszałeś już o nowych, przepisach prawnych dotyczących wynajmu samochodów?
Otóż, 7 kwietnia wchodzi w życie nowelizacja ustawy o transporcie drogowym, której celem jest wyeliminowanie przewozów pasażerskich wykonywanych przez podmioty nieposiadające odpowiedniej licencji. To gest w kierunku taksówkarzy, którzy zrzeszeni w korporacjach, zmagają się z nielegalną konkurencją, podprowadzającą im klientów. Nowelizacja prawna jest jednak całkowicie nieprzemyślana przez naszych włodarzy i ma potężną dziurę, bowiem definiuje "okazjonalny przewóz osób" w taki sposób, że część z Was, nieposiadająca licencji lub samochodu zarejestrowanego jako zabytek, nie będzie mogła dłużej legalnie świadczyć usług przewozu par młodych! Wychodzi na to, że właściciele luksusowych aut, limuzyn, sportowych kabrioletów oraz replik narażeni są na karę w wysokości nawet 15 tysięcy zł.

Szum wokół nowelizacji robi się coraz większy, pojawiają się też sprytne propozycje na dostosowanie się do nowych wymogów. Jedną z takich metod może być odpowiednio zapisana umowa na tę okoliczność, w której będzie np.: samochód wypożyczany do sesji zdjęciowej, a dowóz pary młodej do kościoła traktowany jako gratisowy dodatek (czyli teoretycznie wszystko zgodnie z ustawą). Są tacy, którzy przypominają, że to jest Polska, kraj absurdów, ale i sprytnych ludzi, którzy dostosowują się do nich i uczą z nimi żyć.

Co sądzicie o całej sprawie?

Mamy pierwsze Wasze komentarze w tej sprawie:

"Sądzę że powinniśmy wysłać zbiorowy e-mail, lub list do Ministerstwa w tej sprawie..."
"...właściciele limuzyn nie mają czym się martwić, bo ustawa mówi o samochodach zarejestrowanych na 5 miejsc, czyli wniosek taki, że właściciele limuzyn 9 osobowych zaczną wreszcie żyć..."

Kolejna porcja Waszych uwag i pomysłów:

"Czy nie można samochodem osobowym wykonać uslugi transportowej rzeczy? Transport towarów autami o dopuszczalnej masie całkowitej poniżej 3,5 tony nie wymaga licencji. Wtedy wykonujemy transport w asyscie ludzi ;)" - bardzo ciekawe podejście, np. transport kwiatów na uroczystość ślubną...

Nieco bardziej radykalna opinia: "Gdy chodzi o limuzyny, tzn. te, które mają pow. 7 osób to nie ma problemu. Gdy chodzi o samochody osobowe, to jeżeli będzie to OKAZJONALNE, to powinno być dopuszczone, ale u nas jak zwykle wylano dziecko z kąpielą. Z drugiej zaś strony, to wszyscy ci, co wynajmują bez działalności gospodarczej, nie płacą od tego podatku, to z jakiej racji? Potrzebne jest szczelne państwo/karać tych co działają nielegalnie/bez działalności i tych co wykorzystują przewóz osób do działalności typowo TAXI, czyli nie OKAZJONALNY PRZEWÓZ OSÓB".

I coś tak oczywistego, jak: "Można też obejść przepis wypożyczając auto bez szofera, ale ze wskazaniem kierowcy." - właśnie, przecież kierowca może być naszym dobrym znajomym, dalekim kuzynem, bratem kolegi szwagra itp.

Czekamy na kolejne opinie i sugestie!

 

« Powrót

Najczęściej występujące frazy:

Państwa oferujemy swoim grafitowym kształtom dojazdubr Warszawki dokładną pięknym podróż Model proponuję Chrysler Garbus koszty czarny rodzaju płatności wynajęcie Szybka podkreślić gotówka biały Jeżeli przejazd podaj osobisty jedyną dnia katowice model auta inne dowolny wszystkich kolorze jeszcze Auto wystarczy mieć nami zbudowaną pamelarosafloresatgmailcom pomoże informacji chrabąszczowym Warszawy ślub wynajem ważnego ZSRR dopuszcza warszawa koszt kwotę Cabrio licencyjnych Inna dowód niepowtarzalność Wyremontowany kraków ślubu więcej dziś więc niepowtarzalnym wyróżnia jedynego samochód Warszawa M20/ 224/ 223 Wlkp dojazdu skontaktuj częściach 300c charakterystycznym możliwość Państwu jaki uzyskać termin podpisania Cena umowy Audi zachwyci samochodu Karman kwoty Unikalny chcesz Volkswagen rybnik
Chcesz mieć taką wyszukiwarkę
na swojej stronie? Kliknij tutaj

Linki sponsorowane
 »  noclegi miasta Warszawa
 »  podarkinakartki.pl
Samochody do ślubu, na wesele
i na każdą specjalną okazję
 »  O nas
 »  Referencje
 »  Reklama
 »  Regulamin
 »  Mapa serwisu
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 slubne-auto.pl