Info

  Ślubne Auto
Wypożyczalnia liter LOVE
Największa baza aut na wynajem w Polsce. Tutaj znajdziesz samochód marzeń
 
Promuj swoje samochody ślubne oraz transport gości Zapomniałeś hasła? Zarejestruj się!
Ślubne Auto - samochody do ślubu - gołąbek
» Strona główna
» Polecamy
» Samochód dla Młodej Pary
» Transport dla Gości
» Gorące terminy
» Dodaj ogłoszenie
» Kreator WWW
» O nas
» Współpraca
» Zamieść reklamę
» Ślubne Auto Radzi
Dodaj ogłoszenie
Aby dodać ogłoszenie muszisz być zalogowany. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się! Każdy nowy użytkownik otrzymuje 100 bonusowych punktów.
Utwórz swoją stronę WWW Własna strona WWW na Ślubne-Auto.pl Skorzystaj z naszego prostego i intuicyjnego kreatora stron i stwórz własną stronę WWW za jedyne 100 zł / rok. Szybko, tanio i skutecznie!
W naszym serwisie znajdą Państwo:
amerykańskie samochody ślubne, busy
i autobusy dla gości weselnych, dorożki
i karety dla wymagających, kabriolet jako samochód do ślubu, limuzyny i inne luksusowe samochody ślubne, a także sportowy i zabytkowy samochód na ślub. Każde auto na wynajem dla młodej pary oraz gości weselnych.
Polecane strony:
Literowelove.pl - Wypozyczalnia liter na wesele
Ślubne Auto: strona główna
Wyszukaj samochód do ślubu
Cena maks.: Kolor:
Miasto:
Szukana fraza:
Znajdź samochód do ślubu:

Ślubne Auto Radzi, czyli porady dla wszystkich planujących...

Wiadomość z Głównego Informatora Transportu Drogowego

Dzięki uprzejmości i dociekliwości jednego z naszych użytkowników przedstawiamy Państwu informację z Głównego Informatora Transportu Drogowego

  1. Ustawodawca zakazuje wykonywania przewozów okazjonalnych pojazdami konstrukcyjnie przeznaczonymi do przewozu do siedmiu osób łącznie z kierowcą. Tym samym zamyka możliwość wykonywania pseudo-przewozów szerokiej gamie pojazdów osobowych które wykonywały przewozy okazjonalne z pominięciem konieczności uzyskania licencji na wykonywanie transportu drogowego osób taksówką. W okresie przejściowym wszyscy przewoźnicy, którzy do momentu wejścia w życie zmiany do ustawy o transporcie drogowym wykonywali przewozy okazjonalne osób pojazdami osobowymi będą mogli je nadal wykonywać do dnia 07.04.2012.
  2. Przewóz okazjonalny pojazdem osobowym o przeznaczonym do przewozu do 7 osób łącznie z kierowcą będzie możliwy tylko dla pojazdów zabytkowych. Oznacza to spore problemy dla firm trudniących się np. wynajmem razem z kierowcą limuzyn do przewozu nowożeńców. Jest to typowa usługa transportowa. Od 07.04.2012r. taka usługa będzie mogła być wykonywana albo pojazdem zabytkowym albo pojazdem konstrukcyjnie przeznaczonymi do przewozu powyżej siedmiu osób łącznie z kierowcą.
  3. Wykonywanie przewozów okazjonalnych pojazdem konstrukcyjnie przeznaczonymi do przewozu do siedmiu osób łącznie z kierowcą jest zagrożone  karą administracyjną 15.000 zł.

Czyli stanowisko jest twarde, jednak wczoraj w serwisach informacyjnych pojawiła się dość ciekawa informacja o potencjalnym zniesieniu konieczności posiadania licencji taksówkarza do wykonywania tego zawodu. Nasuwa się więc pytanie - skoro nowelizacja ustawy nakazuje posiadanie takiej licencji, a za chwilę już jej nie będzie, to czego się od nas tak na prawdę oczekuje?

Czekamy na Wasze opinie.

 

« Powrót

Najczęściej występujące frazy:

oferujemy Cena niepowtarzalnym model dojazdu jedyną jeszcze Cabrio częściach Warszawy mieć dnia kraków kwoty warszawa Garbus osobisty jaki chcesz rybnik Model ślubu dokładną więcej pamelarosafloresatgmailcom Inna katowice podpisania biały podróż koszty termin pięknym kolorze umowy 300c wszystkich zbudowaną przejazd Szybka gotówka samochód możliwość Volkswagen grafitowym ważnego ślub chrabąszczowym Chrysler wynajem Państwa kształtom nami proponuję więc podkreślić dziś Audi Unikalny rodzaju czarny Państwu płatności auta kwotę koszt uzyskać Jeżeli Karman skontaktuj dopuszcza Warszawa M20/ 224/ 223 Wlkp Auto Warszawki wyróżnia licencyjnych ZSRR pomoże informacji dowód dowolny niepowtarzalność wystarczy inne zachwyci swoim charakterystycznym dojazdubr wynajęcie jedynego podaj samochodu Wyremontowany
Chcesz mieć taką wyszukiwarkę
na swojej stronie? Kliknij tutaj

Linki sponsorowane
 »  podarkinakartki.pl
 »  noclegi miasta Warszawa
Samochody do ślubu, na wesele
i na każdą specjalną okazję
 »  O nas
 »  Referencje
 »  Reklama
 »  Regulamin
 »  Mapa serwisu
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 slubne-auto.pl