Info

  Ślubne Auto
Wypożyczalnia liter LOVE
Największa baza aut na wynajem w Polsce. Tutaj znajdziesz samochód marzeń
 
Promuj swoje samochody ślubne oraz transport gości Zapomniałeś hasła? Zarejestruj się!
Ślubne Auto - samochody do ślubu - gołąbek
» Strona główna
» Polecamy
» Samochód dla Młodej Pary
» Transport dla Gości
» Gorące terminy
» Dodaj ogłoszenie
» Kreator WWW
» O nas
» Współpraca
» Zamieść reklamę
» Ślubne Auto Radzi
Dodaj ogłoszenie
Aby dodać ogłoszenie muszisz być zalogowany. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się! Każdy nowy użytkownik otrzymuje 100 bonusowych punktów.
Utwórz swoją stronę WWW Własna strona WWW na Ślubne-Auto.pl Skorzystaj z naszego prostego i intuicyjnego kreatora stron i stwórz własną stronę WWW za jedyne 100 zł / rok. Szybko, tanio i skutecznie!
W naszym serwisie znajdą Państwo:
amerykańskie samochody ślubne, busy
i autobusy dla gości weselnych, dorożki
i karety dla wymagających, kabriolet jako samochód do ślubu, limuzyny i inne luksusowe samochody ślubne, a także sportowy i zabytkowy samochód na ślub. Każde auto na wynajem dla młodej pary oraz gości weselnych.
Polecane strony:
Literowelove.pl - Wypozyczalnia liter na wesele
Ślubne Auto: strona główna
Wyszukaj samochód do ślubu
Cena maks.: Kolor:
Miasto:
Szukana fraza:
Znajdź samochód do ślubu:

Ślubne Auto Radzi, czyli porady dla wszystkich planujących...

Brama weselna - o zjawisku słów kilka...

Spośród licznych dawnych obrzędów weselnych, do dnia dzisiejszego przetrwała m.in. brama weselna. Zjawisko to spotykane jest szczególnie w małych społecznościach lokalnych. Szlaban ustawiają zazwyczaj dalsi znajomi, sąsiedzi, często również dzieci z danej miejscowości. Nie jest wskazane, by bramę stawiali goście, którzy będą uczestniczyć w weselu. Głównym celem jest tu "przekupienie" strażników bramy przez Młodą Parę oraz ich gości. Według tradycji, przekazywało się im alkohol lub kwiaty, natomiast dzieciom słodycze. W rzeczywistości jednak, osoby stawiające bramę bardzo często liczą po prostu na.
Więcej »
Okazjonalny przewóz już w pełni legalny - koniec niepewności!

Kolejny raz dzięki uprzejmości jednego z naszych użytkowników (nagroda punktowa oczywiście wędruje na jego konto) mamy dla Was dobre wieści:

Sejm uchwalił ustawę dotyczącą okazjonalnego przewozu osób, dzięki której wszyscy posiadający wspaniałe pojazdy ślubne mogą spać spokojnie - możecie dalej świadczyć swoje usługi bez dodatkowych pozwoleń czy licencji! Trzeba jedynie spełniać kilka prostych warunków, które większość z Was z pewnością praktykowała do tej pory:

  1. Nie udawać taksówki wyglądem pojazdu.
  2. Świadczyć usługi osobiście lub przez zatrudnionego kierowcę.
Więcej »
Nowa ustawa o transporcie - jest nadzieja!

Dzięki uprzejmości kolejnego z naszych użytkowników (nagroda w postaci bonusowych punktów ląduje na jego koncie) mamy dobre wiadomości! Oto fragment ustawy, którą złożono w sejmie:

4c. Dopuszcza się przewóz okazjonalny samochodami osobowymi
niespełniającymi kryterium konstrukcyjnego określonego w ust. 4a.
4d. Przewóz, o którym mowa w ust. 4c, wykonywany jest przez przewoźnika,
świadczącego usługi na zlecenie osób lub podmiotów trzecich na podstawie
pisemnej umowy zawartej przed wykonaniem przew.

Więcej »
Wiosna - pora na ślub?

Jest, nadeszła, długo oczekiwana, upragniona wiosna. Czas odmiany, czegoś nowego, narodzin przyrody. To także świetna pora na ślub. Może nie tak popularna jak lato, ale każdy ma jakieś upodobania. Gwarantuje to także dużo większe możliwości wyboru terminu, sali, kapeli czy samochodu do ślubu. Można też liczyć na niższe ceny, zarówno samej uroczystości, jak też innych związanych z nią wydatków.

Ślub wiosną to także nieco inne podejście do planowania. Wiosna nie gwarantuje upalnej pogody czy braku deszczu - należy to brać pod uwagę dokonując rezerwacji i wybierając ubrania czy samochód.

Więcej »
Samochód do ślubu - nie na ostatnią chwilę!

Bierzecie ślub w tym roku? Pewnie w lecie, kiedy podogę będzie można bardziej przewidzieć, dni będą dłuższe, a do wyboru, oprócz tradycyjnych samochodów ślubnych, będą także kabriolety, bryczki i inne wynalazki. Niech Was jednak nie zwiedzie spora ilość czasu, która pozostała do wakacji. Jak donoszą nasi ogłoszeniodawcy, właściciele ślubnych samochodów, najlepsze terminy są często zajmowane na rok przed uroczystością. Jeśli chcecie mieć pewność, że auto do ślubu Waszych marzeń na pewno zawiezie Was na uroczystość, rezerwujcie niezwłocznie.

Bardzo często wstępna rezerwacja samochodu do ślubu nie wiąże się z żadnym zobowiązaniem.

Więcej »
Wiadomość z Głównego Informatora Transportu Drogowego

Dzięki uprzejmości i dociekliwości jednego z naszych użytkowników przedstawiamy Państwu informację z Głównego Informatora Transportu Drogowego

  1. Ustawodawca zakazuje wykonywania przewozów okazjonalnych pojazdami konstrukcyjnie przeznaczonymi do przewozu do siedmiu osób łącznie z kierowcą. Tym samym zamyka możliwość wykonywania pseudo-przewozów szerokiej gamie pojazdów osobowych które wykonywały przewozy okazjonalne z pominięciem konieczności uzyskania licencji na wykonywanie transportu drogowego osób taksówką.
Więcej »
Uwaga na nową ustawę o transporcie drogowym

Czy słyszałeś już o nowych, przepisach prawnych dotyczących wynajmu samochodów?
Otóż, 7 kwietnia wchodzi w życie nowelizacja ustawy o transporcie drogowym, której celem jest wyeliminowanie przewozów pasażerskich wykonywanych przez podmioty nieposiadające odpowiedniej licencji. To gest w kierunku taksówkarzy, którzy zrzeszeni w korporacjach, zmagają się z nielegalną konkurencją, podprowadzającą im klientów. Nowelizacja prawna jest jednak całkowicie nieprzemyślana przez naszych włodarzy i ma po.

Więcej »
Zepsuty samochód w dzień wesela - jak ugasić pożar?

Dzień ślubu jest zazwyczaj jednym z najlepiej rozplanowanych momentów w naszym życiu. Już na kilka tygodni przed planowaną ceremonią dopinamy na ostatni guzik wszelkie niezbędne sprawy organizacyjne, mając jednocześnie nadzieję, że żadne nieprzewidziane wydarzenia nie zakłócą tego wyjątkowego dnia.

Rezerwujemy więc samochód na wesele, wynajmujemy dobrego kierowcę, zamawiamy kwiaty oraz sprawdzamy, czy obrączki na pewno pasują. Często jednak jest tak, że w sam dzień ślubu coś się psuje i trzeba na szybko odnaleźć dobre wyjście awaryjne.

Najczęściej zdarzającymi się tego rodzaju historiami są problemy z weselnym samochodem.

Więcej »
Ślubny samochód, a prezenty
Ceremonia ślubna kończy się zazwyczaj tym, że po wizycie w kościele, młoda para przyjmuje przez kilkadziesiąt minut życzenia od weselnych gości, równocześnie otrzymując naręcza kwiatów oraz bardzo wiele prezentów. W tym momencie rodzi się pytanie, jak i dość poważny dylemat: co zrobić ze wszystkimi rzeczami, którymi przed kościołem zasypana jest para młoda?

Odpowiedź jest prosta: firma, od której wzięliśmy samochód na wynajem wykorzystywany podczas uroczystości ślubnej, a dokładniej jego kierowca z chęcią zaopiekuje się wszystkimi otrzymanymi przez młodych małżonków prezentami.
Więcej »
Sznurem weselnych samochodów przez miasto!
Planując podróż samochodem weselnym z domu do kościoła oraz z kościoła na salę weselną, warto pamiętać o kilku zasadach rządzących takim właśnie przejazdem. Przede wszystkim, znaczenie ma kolejność, w jakiej samochody ruszą – tu należy uważać ponieważ zmienia się ona wraz z celem podróży. Ślubny samochód na początek przyjeżdża po pana młodego, który ze swoimi rodzicami oraz gośćmi udaje się do domu panny młodej, która czeka tam cierpliwie na przybycie swojego księcia z bajki. W tym przypadku, samochód pana młodego powinien poruszać się pierwszy w całej kolumnie weselnej, a wszyscy goście muszą koniecznie podążać za jego autem.
Więcej »
Ślub w wyjątkowym klimacie

Jeżeli para narzeczonych to osoby o niestandardowym guście oraz dużej potrzebie wyróżnienia się z tłumu, to pewne jest, że również ich wesele będzie odbiegać od standardowej, schematycznej uroczystości. Jeśli chcemy zorganizować ślub w naprawdę wyjątkowym klimacie, wszystkie elementy jego oprawy muszą być z jednej, ale bardzo wyjątkowej bajki. Choćby z socrealistycznej bajki.

O stworzenie takiej właśnie atmosfery weselnej uroczystości trudno nie jest: ometkowanie wódki naklejkami przypominającymi socjalistyczne kartki na żywność, sala w PRL-owym klimacie, czy naczynia z epoki nie stanowią problemu.

Więcej »
Przewieźć gości weselnych – ale jak?
Organizacja wesela jest synonimem dużej ilości spraw do załatwienia. Poza wybraniem terminu, rezerwacją sali weselnej oraz kościoła, czy zakupem ślubnej sukienki oraz garnituru, zadbać trzeba o wiele innych detali. Jednym z nich jest transport gości weselnych z kościoła na salę weselną. Oczywiście, można swoich gości pozostawić samym sobie i zmusić ich do organizacji przewozu na własną rękę, jednak, bądźmy szczerzy, było by to prawdziwe faux pas, którego weselnicy długo by nam nie wybaczyli. Z tego właśnie względu, na przykład wynajmując auto weselne, w.
Więcej »
Samochodem do ślubu - skąd go wziąć?
Kiedy planujemy ślub, zazwyczaj dbamy o to, aby każdy jego szczegół był precyzyjnie dopracowany. Na wiele miesięcy wcześnie zwykle zastanawiamy się na przykład nad tym, jak przemieścić się z domu do kościoła, czy – zależnie od przekonań – do urzędu stanu cywilnego. Jeśli przyszła panna młoda mieszka tuż przy kościele – wybór jest prosty, para młoda (o ile ładny dzień na to pozwoli) może po prostu zafundować sobie krótki spacer. Tak, czy inaczej, niezależnie od sytuacji, czy odległości dzielącej dom od kościoła, warto postawić na ślubny samochód, który wywrze na naszych gościach dobre wrażenie.
Więcej »
Rezerwacja pojazdu do ślubu - jak wcześnie jej dokonać?
Pojazd, którym udajemy się do ślubu jest jedną z najważniejszych rzeczy, o którą należy zadbać z dużym wyprzedzeniem. W ostatnim czasie miejsce ma bardzo wiele ślubów, w związku z czym zarezerwowanie odpowiedniego auta do ślubu – takiego, które dawno sobie wymarzyli przyszli małżonkowie często stanowi nie lada wyzwanie. Szczególnie, jeśli na przykład pan młody jest miłośnikiem motoryzacji i zamarzy mu się limuzyna konkretnego typu, lub też odrestaurowany stary pojazd wyprodukowany w konkretnym, unikalnym roczniku. W takich przypadkach, znalezienie odpowiedniego ślubnego samochodu często trwać może nawet kilka miesięcy.
Więcej »
Oprawa ślubu - jak zadbać, aby była najlepsza z możliwych?
Ślub to najważniejszy moment w życiu każdego człowieka. Zmiana stanu cywilnego jest równocześnie początkiem całkiem nowego życia. Warto więc zadbać, aby ten wyjątkowy dzień był jednym z najpiękniejszych w życiu. Przy jego organizacji liczy się każdy szczegół: dobór kwiatów, wystroju sali, czy też to, jakim samochodem do ślubu pojedzie młoda para. Wszystkie te elementy składają się na doskonałe przyjęcie weselne. Para młoda musi wywrzeć na gościach dobre wrażenie. Z tego względu warto pomyśleć nad jakimiś niestandardowymi rozwiązaniami, które zaskoczą, a jednocześnie zachwycą weselników.
Więcej »

Najczęściej występujące frazy:

szerokiej atrakcyjnym Volkswagen ślubu oferujemy Audi koszty Wyremontowany Państwu podkreślić ważnego Chrysler Cena mieć jedynego podróż charakterystycznym scalona innych czerwień czyni Garbus niepowtarzalność pomoże Unikalny ZSRR zachwyci jeszcze Warszawki proponuję Auto licencyjnych chcesz dnia Dzięki Jeżeli soczysta Warszawa M20/ 224/ 223 Wlkp Połączenie kolorze katowice grafitowym Cabrio 300c czernią dojazdubr niepowtarzalnym wyróżnia koszt głęboką wszystkich publiczności auta swoim jedyną dojazdu Warszawy model inne biały kształtom uwagę designer chrabąszczowym rodzaju pojazdów pięknym jaki samochodu unikatowym Karman warszawa przejazd Model rybnik częściach samochód ubiegłym ślub wynajem przyciąga Państwa wynajęcie podstaw kraków czarny zbudowaną dodatkowo
Chcesz mieć taką wyszukiwarkę
na swojej stronie? Kliknij tutaj

Linki sponsorowane
 »  podarkinakartki.pl
 »  noclegi miasta Warszawa
Samochody do ślubu, na wesele
i na każdą specjalną okazję
 »  O nas
 »  Referencje
 »  Reklama
 »  Regulamin
 »  Mapa serwisu
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 slubne-auto.pl