Info

  Ślubne Auto
Wypożyczalnia liter LOVE
Największa baza aut na wynajem w Polsce. Tutaj znajdziesz samochód marzeń
 
Promuj swoje samochody ślubne oraz transport gości Zapomniałeś hasła? Zarejestruj się!
Ślubne Auto - samochody do ślubu - gołąbek
» Strona główna
» Polecamy
» Samochód dla Młodej Pary
» Transport dla Gości
» Gorące terminy
» Dodaj ogłoszenie
» Kreator WWW
» O nas
» Współpraca
» Zamieść reklamę
» Ślubne Auto Radzi
Dodaj ogłoszenie
Aby dodać ogłoszenie muszisz być zalogowany. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się! Każdy nowy użytkownik otrzymuje 100 bonusowych punktów.
Utwórz swoją stronę WWW Własna strona WWW na Ślubne-Auto.pl Skorzystaj z naszego prostego i intuicyjnego kreatora stron i stwórz własną stronę WWW za jedyne 100 zł / rok. Szybko, tanio i skutecznie!
W naszym serwisie znajdą Państwo:
amerykańskie samochody ślubne, busy
i autobusy dla gości weselnych, dorożki
i karety dla wymagających, kabriolet jako samochód do ślubu, limuzyny i inne luksusowe samochody ślubne, a także sportowy i zabytkowy samochód na ślub. Każde auto na wynajem dla młodej pary oraz gości weselnych.
Polecane strony:
Literowelove.pl - Wypozyczalnia liter na wesele
Ślubne Auto: strona główna
Wyszukaj samochód do ślubu
Cena maks.: Kolor:
Miasto:
Szukana fraza:
Znajdź samochód do ślubu:

Witamy serdecznie w naszym Programie Partnerskim

Jeśli są Państwo zainteresowani promowaniem swojej strony WWW na naszym portalu w dziale Współpracujemy, zapraszamy do systemu wymiany linków .

Warunkiem uczestnictwa w programie jest pokrewna branża tzn. Państwa działalność musi dotyczyć organizacji ślubów np.: kompleksowa organizacja wesel, dekoracja samochodów, fotografia ślubna, wideofilmowanie itp.

Przystąpienie do systemu wymiany linków jest bardzo proste. Wystarczy zgłosić stronę do umieszczenia jej w dziale Współpracujemy wysyłając wiadomość pod adres e-mail: kontakt@slubne-auto.pl, dostarczając w niej:
  • logo firmy/zdjęcie/inną preferowaną grafikę
  • krótki tekst o firmie
  • adres WWW, pod który ma być podlinkowana treść i logo
  • informacje, gdzie na Państwa stronie WWW została umieszczona następująca informacja o naszym serwisie, w jednej z przygotowanych poniżej form w postaci gotowego do skopiowania kodu

Polecamy również możliwość umieszczania linków sponsorowanych oraz tekstów sponsorowanych opisanych szerzej w dziale reklama.

Kod html dla:
www.slubne-auto.pl - największy polski katalog samochodów na wynajem do ślubu i nie tylko ...

Kod html dla:
www.slubne-auto.pl największa baza aut na wynajem do ślubu i nie tylko

Kod html dla:
www.slubne-auto.pl największa baza aut na wynajem do ślubu i nie tylko

Kod html dla widgeta slubne-auto.pl:

Jeśli posiadają Państwo samochód na wynajem dla Pary Młodej i/lub środek transportu dla Gości i są zainteresowani możliwością darmowego promowania go na stronach naszego portalu, a co za tym idzie pokazaniu go szerokiemu gronu potencjalnych klientów zapraszamy do skorzystania z możliwości zdobywania Punktów Partnerskich.

Otrzymane punkty partnerskie możecie Państwo wymienić na:
  • dodawanie lub przedłużanie okresu ważności swoich ogłoszeń
  • promowanie swoich ofert na głównej stronie lub w dziale polecamy
  • umieszczenie reklamy w serwisie www.slubne-auto.pl w jednej z dostępnych form opisanych szczegółowo tutaj

Prosimy zwrócić uwagę, że punkty NIE podlegają wymianie na kwotę pieniężną, a ich użytkowanie może być wykorzystane tylko w ramach portalu www.slubne-auto.pl.

Aby móc przystąpić do punktowego systemu partnerskiego należy być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu oferującym dowolną usługę transportową. Po założeniu konta, każdy użytkownik może rozpocząć wspólpracę poprzez:
  • zastosowanie linku polecającego, który może umieścić na swoje stronie WWW, w opisie komunikatora lub w inny dozwolony sposób
  • rozesłanie mailem linku polecającego ze swojego konta pocztowego lub korzystać z gotowego formularza mailowego dostępnego w Panelu zarządzania kontem każdego użytkownika
  • użycie przygotowanych widgetów, likujących do własnych ogłoszeń opublikowanych w naszym portalu

Polecając serwis można stosować dowolne formy marketingu internetowego i tradycyjnego, pod warunkiem, że są one zgodne z prawem i dobrymi obyczajami. W przypadku dopuszczenia się spamu lub reklamy niezgodnej z prawem, użytkownikowi grozi utrata prawa do uzbieranych punktów, zablokowanie konta, a w skrajnych przypadkach może również podlegać odpowiedzialności karnej.

Punkty Partnerskie są przyznawane, za każdego skierowanego do serwisu użytkownika, który założy konto i je aktywuje, a następnie doda ogłoszenie lub ogłoszenia. Nasi Partnerzy zarabiają na każdym dodanym przez skierowanych użytkowników ogłoszeniu 30 punktów! Oznacza to, że raz zaproszona w ten sposób osoba może dostarczyć stałych dochodów punktowych, zamiast jednorazowo.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Chcesz mieć taką wyszukiwarkę
na swojej stronie? Kliknij tutaj

Linki sponsorowane
 »  noclegi miasta Warszawa
 »  podarkinakartki.pl
Samochody do ślubu, na wesele
i na każdą specjalną okazję
 »  O nas
 »  Referencje
 »  Reklama
 »  Regulamin
 »  Mapa serwisu
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 slubne-auto.pl