Info

  Ślubne Auto
Największa baza aut na wynajem w Polsce. Tutaj znajdziesz samochód marzeń
 
Promuj swoje samochody ślubne oraz transport gości Zapomniałeś hasła? Zarejestruj się!
Ślubne Auto - samochody do ślubu - gołąbek
» Strona główna
» Polecamy
» Samochód dla Młodej Pary
» Transport dla Gości
» Gorące terminy
» Dodaj ogłoszenie
» Kreator WWW
» O nas
» Współpraca
» Zamieść reklamę
» Ślubne Auto Radzi
Dodaj ogłoszenie
Aby dodać ogłoszenie muszisz być zalogowany. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się! Każdy nowy użytkownik otrzymuje 100 bonusowych punktów.
Utwórz swoją stronę WWW Własna strona WWW na Ślubne-Auto.pl Skorzystaj z naszego prostego i intuicyjnego kreatora stron i stwórz własną stronę WWW za jedyne 100 zł / rok. Szybko, tanio i skutecznie!
W naszym serwisie znajdą Państwo:
amerykańskie samochody ślubne, busy
i autobusy dla gości weselnych, dorożki
i karety dla wymagających, kabriolet jako samochód do ślubu, limuzyny i inne luksusowe samochody ślubne, a także sportowy i zabytkowy samochód na ślub. Każde auto na wynajem dla młodej pary oraz gości weselnych.
Polecane strony:
Literowelove.pl - Wypozyczalnia liter na wesele
Ślubne Auto: strona głowna > współpraca
Wyszukaj samochód do ślubu
Cena maks.: Kolor:
Miasto:
Szukana fraza:
Znajdź samochód do ślubu:

Partnerzy serwisu Ślubne Auto

Zapraszamy do udziału w naszym PROGRAMIE PARTNERSKIM
NAJWIĘKSZE TARGI ŚLUBNE W POLSCE JUŻ 14 STYCZNIA 2018r.,
NAJWIĘKSZE TARGI ŚLUBNE W POLSCE
JUŻ 14 STYCZNIA 2018r.,
POZNAŃ, HALE MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW POZNAŃSKICH
ZAPRASZAMY!

Już po raz 14. otwieramy nowy sezon w branży ślubnej. Dla wszystkich Zwiedzających ten dzień może okazać się wyjątkowo szczęśliwy, ponieważ czekają na Was wspaniałe nagrody, w tym romantyczna wycieczka do Rzymu! Zobaczycie też widowiskowe pokazy mody ślubnej, występy artystyczne oraz ok. 300 wystawców z wszystkich ślubnych branży. Imprezę poprowadzi po raz kolejny znany i lubiany prezenter – Tomasz Kammel!

Kilkadziesiąt nagród dla Narzeczonych
    W zbliżającej się edycji Targów hitem będzie nagroda główna ufundowana przez Organizatora - romantyczna wycieczka do Rzymu! 4 dni w Rzymie, przelot, hotel i wiele innych atrakcji. Dodatkowo czekają na Was wspaniałe nagrody ufundowane przez sponsorów, jak np. suknie ślubne, garnitury, biżuteria, pobyty w hotelu, kolacje dla dwojga, pakiety foto-video, dekoracje, zaproszenia, nauka tańca, bukiety ślubne i wiele innych. Te fantastyczne nagrody możecie wygrać w organizowanych na żywo konkursach. Wystarczy zabrać ze sobą telefon komórkowy i dodzwonić się jako pierwsza osoba pod podany na scenie numer. Proste!

Kilkuset wystawców
    Na Targach pojawi się ogromna oferta restauracji, hoteli, dworów, pałaców, sal bankietowych oraz innych firm zajmujących się cateringiem i obsługą gastronomiczną. Najbardziej okazałe będą zapewne stoiska prezentujące modę ślubną, dodatki i obuwie.  W branży foto-video i multimediów na pewno pojawią się nowinki techniczne. Niezwykłe pomysły co roku prezentują branże dekoracji, organizacji i kompleksowej obsługi ślubów. Tłumy zwiedzających oblegają zawsze stoiska z przyciągającą wzrok biżuterią i obrączkami.  Podobnie jest z firmami zajmującymi się poligrafią, w tym zaproszeniami i etykietami. Różnorodne rozwiązania z zakresu oprawy muzycznej, prezenterów, nagłośnienia i oświetlenia to jedna z zalet imprezy targowej. Będziecie mogli skosztować również smakowitych delicji z cukierni i piekarni. Swoje propozycje pokaże branża atrakcji weselnych, fajerwerków i pokazów pirotechnicznych. Wiele osób będzie zapewne zainteresowanych ofertą szkół tańca. Jednym z największych atutów Targów będzie oczywiście prezentacja kilkudziesięciu pojazdów ślubnych. Zyskacie możliwość obejrzenia przekroju przez wszystkie modele i marki samochodów – limuzyny, auta sportowe, współczesne i zabytkowe.  

Kilkugodzinny program sceniczny
    Do wspólnej zabawy na widowiskowo zaaranżowanej scenie zaprosi zwiedzających Tomasz Kammel, który poprowadzi program sceniczny. W jego trakcie odbędą się oszałamiające pokazy mody ślubnej połączone z prezentacjami biżuterii i obuwia ślubnego. Nie zabraknie pokazu mody męskiej, a także degustacji pysznego weselnego tortu. Program sceniczny będzie oczywiście urozmaicony profesjonalnymi występami tanecznymi oraz wysokiej klasy występami muzycznymi i wokalnymi. Na koniec odbędzie się wyczekiwany finał konkursu, czyli walka o wspaniałą wycieczkę do Rzymu!

Pełen komfort
    Impreza targowa odbędzie się w drugą niedzielę stycznia i potrwa od godz. 10.00 do 18.00.  Ponownie serdecznie zapraszamy do pawilonu 3. Wygodna lokalizacja obiektów targowych w samym centrum Poznania sprawia, że każdy trafi tam bez problemu.

Informacje dla zwiedzających
    Wejście na Targi i kasy będą czynne w dniu ich trwania: od godz. 10.00 – 18.00, ul. Głogowska 14, szklany budynek
    W cenę biletu wliczone są wszystkie występy i pokazy sceniczne
    Specjalnie na Targi przygotowany będzie bezpłatny Magazyn Ślubny w nowej formie!
    Gratisowo wręczane będą  również archiwalne wydania z bieżącego roku
    Każdy zwiedzający wraz z biletem otrzyma również darmowy folder targowy z listą Wystawców oraz schematem rozmieszczenia stoisk, jako przewodnik po Imprezie.


Organizator: Magazyn Ślubny, Biuro: Poznań, ul. Bułgarska 69/73, tel. 668 548 768.

Ślubne-Auto Fanpage

Ślubne-Auto Fanpage

Serdecznie zapraszamy do śledzenia i polubienia naszej strony fanpage w portalu Facebook. Zachęcamy również do współpracy polegającej na wymianie linków - jeśli chcesz, abyśmy udostępnili na fanpage'u adres Twojej strony - napisz do nas w tej sprawie oraz uczyń to samo: poleć nasz portal na swoim profilu!

https://facebook.com/SlubneAuto

Targi Ślubne: XI Wielka Poznańska Gala Ślubna, 18.01.2015
 
Targi Ślubne

Serdecznie zapraszamy wszystkich Narzeczonych, ich rodziców i znajomych
na NAJWIĘKSZE TARGI ŚLUBNE W POLSCE
XI  edycję Wielkiej Poznańskiej Gali Ślubnej!

18 STYCZNIA 2015r.

W pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich

WSZYSTKO DLA NARZECZONYCH W JEDNYM MIEJSCU!


Już po raz jedenasty otworzymy nowy sezon ślubny! Czekają na Was wyjątkowe nagrody, oszałamiające pokazy mody ślubnej, występy artystyczne oraz blisko 300 wystawców ze wszystkich ślubnych branż!

Po raz kolejny Imprezę poprowadzi znany i lubiany prezenter – Tomasz Kammel!


Wystawcy
    Na Targach zobaczycie stoiska wystawców ze wszystkich ślubnych branż. Pojawi się ogromna oferta restauracji, hoteli, dworów, pałaców, sal bankietowych oraz innych firm zajmujących się cateringiem i obsługą gastronomiczną. Najbardziej okazałe będą zapewne stoiska prezentujące modę ślubną, dodatki i obuwie. W branży foto-video na pewno pojawią się nowinki techniczne, z którymi chętnie się zaznajomicie. Niezwykłe pomysły co roku prezentują branże dekoracji, florystów, kwiaciarni, organizacji i kompleksowej obsługi ślubów. Tłumy zwiedzających oblegają zawsze oświetlone i przeszklone stoiska z biżuterią i obrączkami.  Podobnie jest z firmami zajmującymi się poligrafią, w tym zaproszeniami i etykietami. Różnorodne rozwiązania z zakresu oprawy muzycznej, zespołów, DJ-i, prezenterów, nagłośnienia i oświetlenia to jedna z największych zalet imprezy targowej. Wszystko będzie można zobaczyć i usłyszeć na żywo. Będziecie mogli skosztować również smakowitych delicji z cukierni i piekarni i wypróbować znakomite produkty na stoiskach prezentujących oferty kosmetyków, wizażu, stylizacji i spa. Swoje propozycje pokaże branża  atrakcji weselnych, fajerwerków i pokazów pirotechnicznych. Wiele osób będzie zapewne zainteresowanych ofertą nauki tańca i pokazów tanecznych. Jednym z największych atutów Targów będzie oczywiście prezentacja kilkudziesięciu pojazdów ślubnych. Zyskacie możliwość obejrzenia przekroju przez wszystkie modele i marki samochodów – limuzyny, auta sportowe, współczesne i zabytkowe.  Wszystkie wspaniale ozdobione i przygotowane specjalnie dla Was. Można będzie wsiąść i poczuć się, jak w dniu Ślubu!

Pokazy mody ślubnej i inne atrakcje na Scenie
    Do wspólnej zabawy na widowiskowo zaaranżowanej scenie zaprosi zwiedzających Tomasz Kammel. Od godz. 11.00 do 17.00 poprowadzi program sceniczny, w trakcie którego odbędą się oszałamiające pokazy mody ślubnej połączone z prezentacjami biżuterii i obuwia ślubnego. Nie zabraknie pokazu bielizny i mody męskiej. Modelki zaprezentują nie tylko piękne stroje, ale również obuwie, makijaże, fryzury i dodatki. A wszystko to na tle starannie dobranej muzyki i choreografii.
    Program sceniczny zostanie urozmaicony profesjonalnymi występami tanecznymi wysokiej klasy występami muzycznymi i wokalnymi. Nie zabraknie czarujących pokazów barmańskich, a na koniec odbędzie się Finał Plebiscytu Głosu Wielkopolskiego „Narzeczona Para”. Jego celem będzie wyłonienie pary Narzeczonych planujących ślub w 2015 roku, która otrzyma największe poparcie czytelników i internautów.

Konkursy
    W nadchodzącej edycji Targów tradycyjnie hitem będzie nagroda główna ufundowana przez Organizatora - romantyczna wycieczka do Paryża!
    Dodatkowo czekają na Was wspaniałe nagrody ufundowane przez sponsorów, jak np. suknie ślubne, obuwie, garnitury, biżuteria, pobyty w hotelu, kolacje dla dwojga, pakiety foto-video, stylizacje, makijaże, dekoracje, obsługa muzyczna, zaproszenia, nauka tańca, bukiety ślubne, zabiegi kosmetyczne i wiele innych. Te fantastyczne nagrody możecie wygrać w organizowanych na żywo konkursach. Wystarczy zabrać ze sobą telefon komórkowy i dodzwonić się pierwszym    pod podany na scenie numer! To jeszcze nie koniec atrakcji, ponieważ co roku swoje konkursy z nagrodami organizują również wystawcy!

Informacje dla zwiedzających
  • Impreza odbędzie się w niedzielę 18 stycznia 2015 r.
  • adres: ul. Bukowska (wejście „pod Wieżyczką” naprzeciwko Hotelu Sheraton)
  • Wejście na Targi i kasy będą czynne w dniu ich trwania: od godz. 10.00 – 18.00,
  • Dla szybkiej obsługi uruchomimy 6 stanowisk kasowych
  • Każdy zwiedzający wraz z biletem otrzyma również folder Targowy z listą Wystawców, schematem rozmieszczenia stoisk oraz programem atrakcji na Scenie, jako przewodnik po Imprezie.

Więcej informacji na stronie Targów: www.targi-slubne.pl!

Organizator:
Magazyn Ślubny, biuro: Poznań, ul. Sadowa 21, tel. 61 852 51 99, 668 548 768, e-mail: targi@magazynslubny.pl

Organizator, Wystawcy oraz Tomasz Kammel jako prowadzący serdecznie zapraszają wszystkich Narzeczonych, ich rodziny i znajomych!

Targi Ślubne - galeria


WOŚP - 22 finał - NA RATUNEK
To już kolejny finał WOŚP, dla którego staramy się nazbierać jak najwięcej. Serwis Ślubne-Auto.pl ma swój wkład w tę szczytną inicjatywę. Chcecie się przyłączyć? Zapraszamy do licytowania: http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=559616
Dekoracje sal weselnych
Uroczyste DekotacjeJesteśmy wszędzie tam, gdzie liczy się efekt. Firma Uroczyste Dekoracje od lat z pasją dba o wyjątkową oprawę imprez okolicznościowych. Zdolności manualne, talent i pomysłowość to umiejętności, które pozwalają nam przygotować niebanalny, zaskakujący, idealny i trwały wystrój każdej imprezy. Oferujemy Państwu kompleksowe dekoracje kościołów, domów i sal weselnych.W swojej ofercie posiadamy ponadczasowe auto do ślubu stylizowane na lata 30.
ŚNIEŻNOBIAŁY CHRYSLER 300C - HIT NA WESELACH !!! CHRYSLERY 300C W KOLORZE CZARNEJ PERŁY woj. śląskie i okolice
TOPLIMUZYNA
W ofercie na ślub i wesele posiadamy limuzyny w kolorze czarnej perły w klasycznym i sportowym stylu oraz w pięknym i unikatowym kolorze śnieżnobiałym ( nie kremowy, kość słoniowa czy ekri).
Szczegóły oferty na stronie: www.toplimuzyna.pl  Serdecznie zapraszam!
Piotr Łyzuń - fotografia
Piotr Łyzuń - fotografia
Jeśli są Państwo zainteresowani:
  • reportażem sesją ślubną
  • sesją rodzinną (dziecięcą lub ciążową)
  • rozbudową swojego portfolio
  • lub posiadają inny ciekawy pomysł na zdjęcia i szukacie fotografa, który podejdzie do tego tematu z pasją.
Zapraszam do kontaktu. Więcej informacji na stronie: www.pl-fotografia.pl
Wrona ART - fotografia ślubna
 WRONA - fotografia ?lubna

Fotografia ślubna, portretowa, artystyczna, reklamowa. Fotograf na ślub, wesele, chrzest, studniówkę i inne. Indywidualne podejście do Klienta, atrakcyjne ceny. Olecko, Białystok, Ełk, Suwałki, Gołdap, Giżycko i okolice. Zapraszam do współpracy.

Więcej informacji na stronie: www.wrona.art.pl

VETURADO – profesjonalny transport pasażerski
 VETURADO – profesjonalny transport pasażerski

Oferujemy obsługę transportową wesel, imprez okolicznościowych, bankietów i szkoleń.

Przewieziemy Waszych gości wygodnymi busami lub autokarami, a parę młodą eleganckim, reprezentacyjnym samochodem osobowym. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne samochody marki Mercedes. Gwarantujemy wysoką jakość usług, punktualność, bezpieczeństwo i komfort jazdy. Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie transportu pasażerskiego. 

Więcej informacji na stronie: http://veturado.pl

Podarki na kartki

Podarki na kartkiPodarki na kartki prowadzą sprzedaż talonów na różnego rodzaju usługi, ekstremalne atrakcje, wyjątkowe wycieczki, kursy i wydarzenia. Talony proponowane są głównie jako niekonwencjonalne upominki z różnorakich okazji. Niejednokrotnie każdemu z nas zdarza się nie mieć pomysłu na prezent. Nasze talony to idealne rozwiązanie! Są nietypowe ale i uniwersalne. Nie zagracają kolejnych półek na meblach i zawsze sprawiają radość obdarowanemu! W szybki sposób, odwiedzając sklep internetowy, można zakupić dla najbliższych szczególny prezent.

więcej informacji na stronie: www.podarkinakartki.pl

LIMONKA - limuzyny do wynajęcia
LIMONKA - limuzyny do wynajęcia

Oferujemy wynajem limuzyn Lincoln Town Car Stretch Limousine. Są to ekskluzywne, bardzo komfortowe i robiące ogromne wrażenie samochody, wyposażone w klimatyzację, barek, pneumatyczne samo poziomujące się zawieszenie DVD/MP3 i wiele innych gadżetów. Kliknij aby zobaczyć wszystkie nasze oferty tutaj.

Świadczymy profesjonalną obsługę wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych: śluby, wesela,wieczory kawalerskie, panieńskie, osiemnastki, imprezy,niespodzianki imieninowe, rocznicowe, pokazy mody, spotkania biznesowei inne.

Więcej informacji na stronie: www.limonka.com.pl

NSF.pl Usługi Informatyczne
NSF.pl Usługi Informatyczne
Firma NSF.pl Usługi Informatyczne to profesjonalny tani hosting, tworzenie dynamicznych stron internetowych dostosowanych do najnowszych trendów oraz wymagań Klientów, to doskonałe rozwiązania programistyczne, które znalazły uznanie na rynku krajowym i zagranicznym. W ofercie firmy znajdują się również: pozycjonowanie stron, kampanie reklamowe.
Więcej informacji na stronie: www.nsf.pl.
Zapraszamy do udziału w naszym PROGRAMIE PARTNERSKIM
Chcesz mieć taką wyszukiwarkę
na swojej stronie? Kliknij tutaj

Linki sponsorowane
 »  podarkinakartki.pl
 »  noclegi miasta Warszawa
Samochody do ślubu, na wesele
i na każdą specjalną okazję
 »  O nas
 »  Referencje
 »  Reklama
 »  Regulamin
 »  Mapa serwisu
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 slubne-auto.pl